- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaApple zaprezentowało przystępny cenowo HomePod Mini

Apple zaprezentowało przystępny cenowo HomePod Mini

Apple podczas wczorajszej prezentacji nie tylko przedstawiło nowy iPhone 12 w kilku wersjach, ale również przystępny cenowo Apple HomePod Mini.

Oryginalna cylindryczna konstrukcja poprzednika została zamieniona na kulę o wysokości zaledwie 8,4 cm. Będzie ona oferowana w dwóch ponadczasowych kolorach (Space Grey oraz White) i opierać się będzie na możliwościach porównywalnych z jej poprzednikiem. Nowe urządzenie można sparować z innym głośnikiem HomePod, dzięki czemu uzyskamy efekt stereo. Dodatkowo nowy produkt automatycznie wykryje znajdującego się w pobliżu iPhone’a. HomePod Mini napędzany jest układem S5, który odpowiada jednocześnie za komunikację z otoczeniem.

apple homepod mini 1

Z Apple HomePod Mini porozumiemy się poprzez Siri, czyli asystentem głosowym od nagryzionego jabłka. Technolodzy amerykańskiego giganta wprowadzili kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest interkom, dzięki któremu będziemy mogli wysyłać, jak i odbierać komendy głosowe do urządzeń Apple sparowanych z naszym głośnikiem. Bardzo ciekawym rozwiązaniem ma być CarPlay. Po zapytaniu Siri o adres jakiejś restauracji lub kina w naszym samochodzie automatycznie ustawi się trasa do wskazanego miejsca.

A teraz najważniejsze – kiedy premiera Apple HomePod Mini i jaka będzie cena? Nowy głośnik został wyceniony na poziomie 99 dolarów. Dla porównania klasyczny HomePod kosztuje w sklepie Apple Store 299 dolarów. Jego przedsprzedaż ruszy 6 listopada, a na sklepowe półki wleci 16 listopada. Do tego czasu zapoznajcie się z załączonymi materiałami video i zdjęciami.

apple homepod mini 2 apple homepod mini 3 apple homepod mini 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: