- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleTechnologiaApple podobno zaserwuje nowy design komputerów iMac

Apple podobno zaserwuje nowy design komputerów iMac

W sieci pojawiły się pewne plotki, które mówią, że Apple szykuje pewne zmiany w komputerach iMac. Ma się również pojawić nowy monitor i dwie opcje Mac Pro.

Według doniesień technologiczny gigant ma zamiar odnowić swój flagowy komputer typu all-in-one. Przy monitorze ma być totalnie zmniejszona górna i boczne ramki, jak również odchudzona dolna powierzchnia. Dodatkowo zakrzywiona tylna powierzchnia ma być zmieniona na płaską. Ma to przypominać ich Pro Display XDR. Co ciekawe (i chyba wszyscy na to czekają) w komputerach mają zostać zmienione procesory z Intela na własne Apple. Oby przy okazji mogliby zmienili jakość kamery.

To jeszcze nie koniec zapowiadanych pomysłów. Oprócz tego o czym wspominaliśmy powyżej, ekipa nadryzioiego jabłka szykuje podobno nowy monitor, a także dwie nowe opcje Mac Pro.

Pierwszy pozycja ma być tańszą alternatywą wersją dla istniejącego Pro Display XDR, choć z nieco niższą jakością obrazu. Z kolei w komputerach mamy znaleźć najnowsze procesory Intela, a całość ma być schowana w nowej aluminiowej obudowie, która ma przypominać Power Mac G4 Cube.

Oczywiście Apple nie komentuje tych zapowiedzi, a raczej plotek. Zapewne wszystko dowiemy się w odpowiednim czasie, czyli podczas prezentacji prosto z siedziby amerykańskiego giganta.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: