Na wczorajszej konferencji Apple wiele nowości w swoich systemach, w tym między innymi Apple Music. Po wielu spekulacjach w końcu nadeszła aplikacja do streamingu muzyki sygnowana logiem nadgryzionego jabłka, która powstała dzięki zakupowi kilka miesięcy temu Beats Music za 3 miliardy dolarów.

W uproszczeniu otrzymujemy streaming muzyki z ogromnej 30 milionowej bazy utworów na iTunes. W ramach tego otrzymamy radio Beats One nadawane z Londynu, Nowego Jorku i Los Angeles 24/7 przez tamtejszych DJ’ów. Oczywiscie pojawią się również zakłądki z playlistami, rekomendacjami oraz nowościami. Do tego dochodzą opcje dzielenia się muzyką w mediach, śledzenia poszczególnych artystów ze streamami z ich mediów społecznościowych, będą też materiały video, zdjęcia oraz teksty utworów. Aplikacja Apple Music będzie oczywiście połączona z natywnymi apkami jak chociażby Siri (np.Play me the best songs from 1994).

Apple Music pojawi się na urządzeniach Apple już 30 czerwca, z 3 miesięcznym darmową opcją, by po nich stać się aplikacją płatna $10 USD za miesąc.

Apple startuje z Apple Music-1

Apple startuje z Apple Music-2

Reklama
air jordan