- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics Gel Lique „Aqua Toes”

Asics Gel Lique „Aqua Toes”

Kolejnym modelem po Gel Lyte, po którego sięga azjatycka marka Asics jest model nazywany Asics Gel Lique. Wspominamy o tym modelu ponieważ na sklepowych półkach zaczyna się pojawić nowa wersja nazwana jako Aqua Toes.

Nowa kolorystyka może niektórym z Was przypominać projekty, za którymi stał nie kto inny jak sam Ronnie Fieg. Skąd taki wniosek? Ano dlatego, że wzorem niektórych wydań sprzed lat tak i ten najnowszy wariant będzie miał przód buta w jednym kolorze, a tył w drugim. W naszym przykładzie cała zamszowa konstrukcja zabarwiona jest na jasny odcień beżu, któremu towarzyszy błękit. Ten drugi kolor pojawia się w  głównej mierze na toeboxie i na języku, dzięki czemu nadaje butom wyjątkowości. Boczny branding mamy w jaśniejszym odcieniu niż cholewka, natomiast podeszwa jest dwukolorowa. Mamy tu połączenie beżu i bieli, przy czym należy tu jeszcze wspomnieć o dodatkowym nakropieniu.

Widoczne tu wydanie zdaje się być regularnym ogólnodostępnym wydaniem, więc z dostępnością nie powinny być problemu. W Polsce podpytajcie między innym sklepie Sneakerstudio, ale jak na razie zdjecia pożyczyliśmy ze skepu Nouveau.

 

Asics Gel Lique Aqua Toes-3 Asics Gel Lique Aqua Toes

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: