Asics to brand, który potrafi wydać świetne kolorystyki i zestawy butów, które wyglądają tak dobrze jak te powstałe w kolaboracji z najlepszymi designerami i butikami. Właśnie dzięki temu marka zyskała wielu fanów na całym świecie.

Dziś kolejny przykład na potwierdzenie tej tezy. Na ekranach swoich urządzeń widzicie jedną z najświeższych kolorystyk najpopularniejszego modelu z ich stajni, czyli butów Gel Lyte III. Nowy wariant został ochrzczony jako Blue Mirage. Cholewka została wykonana z zamszu i nubuku, przy czym okolice wiązania jak i sam nylonowy rozdwojony język oraz kołnierz mamy w dwóch odcieniach koloru beżowego, natomiast całą resztę cholewki, łącznie z perforowanym toeboxem mamy w kolorze niebieskim. To jednak nie koniec, ponieważ zabarwiono również podeszwę, ale już na kolor ciemnogranatowy.

Widoczne tu buty Asics Gel Lyte III pochodzą ze sklepu atmos, więc kilka chwil i będą w bliższych nam lokalizacjach. W Polsce podpytajcie o nie w sklepach Worldbox oraz SneakerStudio.

ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-1 ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-2 ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-3 ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-4

ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-5 ASICS GEL-LYTE III-BLUE MIRAGE-6

Reklama
air jordan