- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics Gel Lyte III „Camouflage” Pack

Asics Gel Lyte III „Camouflage” Pack

Jakoś ostatnimi czasy Asics nie zaskakuje nas niczym szczególnym, ale obok najnowszego zestawu „Camouflage” Pack nie mogliśmy przejść obojętnie. Składają się na niego dwie wersje kultowych butów Asics Gel Lyte III.

Co w tych wydaniach jest takiego specjalnego? Zerknijcie na akcenty, bo to one są tu najważniejsze. Mieliśmy już kilka wydań, w których designerzy japońskiej marki zastosowali wzór kamuflażu, ale chyba ani jedno nie było wykorzystane w taki sposób jak tu. Do wyboru mamy wariant z kamuflażem tygrysim oraz śnieżnym. Pojawia się on na zewnętrznej części rozdwojonego języka, kołnierzu i zapiętce, a także od wewnętrznej strony pod brandingiem na boku buta. Natomiast same buty zabarwiono odpowiednio na odcienie czerni oraz szarości. W obu przypadkach projekty zwieńczono z nakrapianą częściowo podeszwą.

Widoczne tu buty Asics Gel Lyte III powoli pojawiają się na sklepowych półkach. W Polsce pytajcie o nie w takich sklepach jak SneakerStudio.

Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-1 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-2 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-3 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-4 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-5 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-6 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-7 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-8 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-9 Asics Gel Lyte III Camouflage Pack-10

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: