Po tym jak z tegorocznego Christmas Packu pokazaliśmy Wam buty Asics Gel Lyte V przyszła pora by zapoznać Was z drugim modelem butów z zestawu, mianowicie Gel Lyte III. Dzięki poniżej załączonym fotografiom możecie przyjrzeć się im dokładniej.

W tym przypadku designerzy Asics urozmaicili cholewkę ciut bardziej niż u jednokolorowego poprzednika wymienionego wyżej. Cholewka wykona z zamszu jest błękitna z przodu i przechodzi w kolor granatowy na tyle i przy wiązaniu. Dopełnia to granatowy skórzany branding po boku oraz kontrastowa biało beżowa podeszwa. To jednak nie koniec tego projektu, ponieważ towarzyszą temu delikatne czerwone akcenty w postaci napisów z nazwą marki i modelu. Na koniec zostawiamy ostatni smaczek, czyli czerwoną wzorzystą wyściółkę z białymi płatkami śniegu.

Widoczne tu buty Asics Gel Lyte III Christmas pojawią się w takich sklepach jak Worldbox czy SneakerStudio już na przełomie listopada i grudnia. Natomiast widoczne tu zdjęcia zrobił sklep Hanon, w którym będą one dostępne już 25 listopada.

ASICS GEL LYTE III CHRISTMAS (2016)-1 ASICS GEL LYTE III CHRISTMAS (2016)-2 ASICS GEL LYTE III CHRISTMAS (2016)-3 ASICS GEL LYTE III CHRISTMAS (2016)-4 ASICS GEL LYTE III CHRISTMAS (2016)-5

Reklama
air jordan