Kilka dni temu pokazaliśmy pierwszą połowę zestawu Christmas Pack, czyli buty Asics Gel Lyte III – Grey/Latigo Bay. W tym poście możecie zapoznać się z drugim wariantem tworzącym zestaw, czyli kolorystyce zatytułowanej Bad Santa.

Projekt bazuje na tym samym modelu butów, czyli Gel Lyte III, które w tym przypadku są zdecydowanie ciemniejsze niż wspominany poprzednik. Designerzy Asics zestawiają ze sobą czarny zamszowy toebox oraz panele przy podeszwie oraz piętę z czerwienią po boku i na górze cholewki. Dopełnieniem jest tu ciemnoszara wyściółka oraz branding Tiger Stripes w tym samym kolorze znajdujący się po boku. Wszystko to postanowiono osadzić na czarnej nakrapianej podeszwie.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Wesołych Świąt, a jeśli chodzi o opisywane buty Asics Gel Lyte III to pochodzą ze sklepu Afew, w którym pojawią się w połowie listopada.

Asics Gel Lyte III Christmas Pack-Bad Santa-1 Asics Gel Lyte III Christmas Pack-Bad Santa-2 Asics Gel Lyte III Christmas Pack-Bad Santa-3 Asics Gel Lyte III Christmas Pack-Bad Santa-4

Reklama
air jordan