Pamiętacie świetne buty Asics Gel Lyte III „Blue Mirage” sprzed kilku dni? Azjatycka marka Asics przygotowała więcej podobnych rozwiązań w tym modelu. Przed Wami zatem wersja Dark Grey.

Kolorystycznie jest to coś zdecydowanie innego, ale układ blokowy kolorów, jak również zabarwiona podeszwa wygląda podobnie jak u wyżej wspomnianego poprzednika. Zacznijmy od podeszwy, którą mamy w jednym z odcieni czerni, przechodząc wyżej na cholewkę projekt nam się lekko rozjaśnia. Gładziutki zamsz, skórzany branding jak i perforowany toebox są w ciemnym odcieniu szarości. Najjaśniejszy jest tu szorstki zamsz przy wiązaniu oraz na zapiętce, w podobnym odcieniu jest również rozdwojony język oraz kołnierz.

Buty pojawiły się już w sklepie atmos, więc chwila moment będą w bliższych nam lokalizacjach. W Polsce podpytajcie o nie w sklepie Worldbox oraz Sneakerstudio.

ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-1 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-2 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-3 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-5 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-6 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-7 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-8 ASICS GEL-LYTE III-DARK GREY-9

Reklama
air jordan