Japoński brand ASICS nie zwalnia tempa i już teraz prezentuje swoją kolejną nowość, która dotyczy modelu Gel Lyte III. Ponadto w tym przypadku mamy do czynienia z kolorystyką India Ink/Black Mesh i w zasadzie ponownie w akcji zobaczymy dość stonowaną, minimalistyczną kolorystykę.

Tutaj cholewka zabarwiona jest na czerń. Kolor ten pokrywa praktycznie każdy element poniższego obuwia, zaczynając od pięt, idąc w stronę bocznych paneli a kończąc na toeboxie, sznurówkach i brandingu. Nawet podeszwa i wnętrze wyścielone są czernią a jedyną różnicą są tutaj błękitne, małe kwadraciki, umieszczone w okolicy wspomnianego toeboxa.

Co do daty premiery to trzeba jeszcze trochę poczekać, ale mimo wszystko monitorujcie oficjalną stronę internetową sklepu Afew. Prawdopodobnie kicksy te trafią na półki we wrześniu.

afew-store-sneaker-asics-gel-lyte-iii-india-ink-india-ink-32 afew-store-sneaker-asics-gel-lyte-iii-india-ink-india-ink-33 afew-store-sneaker-asics-gel-lyte-iii-india-ink-india-ink-34 afew-store-sneaker-asics-gel-lyte-iii-india-ink-india-ink-36

Reklama
air jordan