W zaledwie dwa dni prezentujemy Wam trzy kozackie wydania butów a każdy z nich należy do japońskiej firmy ASICS Tiger. Dzisiaj ponownie na warsztat weźmiemy model Gel Lyte III, który obecnie dostępny jest w kolorystyce India Ink/Slight White.

Co do wyglądu tych kicksów to całość opiera się na trzech, świetnie współgrających ze sobą kolorach. Pierwsze skrzypce gra tutaj odcień granatu. Dodatkowo zajmuje on większą część powierzchni, pojawiając się na bocznych panelach i toeboxie. Następnie do tego dochodzi biały branding oraz podeszwa a uzupełnieniem stawki są czerwone akcenty. Warto również dodać, że do produkcji użyto głównie zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics.

asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2072 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2077 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2082 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2086 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2087 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2091 asics_gel_lyte_III_Navy-India_Ink_Slight_White_Maroon_Sneaker_Politics-2109

Reklama
air jordan