Firma ASICS Tiger ponownie zamyka grę a wszystko za sprawą modelu Gel Lyte III, który wchodzi w skład zestawu o nazwie Japanese Textile. Poniższa kolorystyka Bamboo/Cedar Green prezentuje się wręcz kapitalnie a świetne zdjęcia ze sklepu Sneaker Politics tylko podkreślają wysoki poziom tego zestawienia.

Cholewka pokryta jest jasną zielenią, na której umieszczono słoje, kojarzące się z bambusem. Wzór ten zdecydowanie pokrywa większą część powierzchni. Do tego dochodzi już mocno zielony branding, sznurówki oraz wnętrze. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa z nakrapianym motywem.

Co do dostępności tego wariantu to niestety nie mamy dobrych wiadomości, gdyż zostały one wyprzedane w szybkim czasie…

Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-4 Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-6 Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-7 Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-8 Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-9 Asics_Gel-Lyte_III_Japanese_Textile_Bamboo_Cedar_Green_Sneaker_POlitics_Hypebeast-13

Reklama
air jordan