- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics Gel Lyte III “Kingfisher”

Asics Gel Lyte III “Kingfisher”

Chyba nie ma tu osoby, która patrząc za okno nie tęskniła za gorącym latem, basenem i drinkiem z palemką. Ekipa Asics chce nam przypomnieć o tym okresie, a robi to poprzez poniższy wariant butów Gel Lyte III w kolorystyce Kingfisher.

Najpopularniejszy model ze stajni azjatyckiej marki został skąpany w farbie w kolorze morskim, a faktura i wzór przypomina delikatnie przebłyski wody i fale. Dla kontrastu designerzy dodają kolor czarny i montują go na rozdwojonym języku i kołnierzu, a także wokół bocznego brandingu. Całość zostaje spokojnie postawiona na białej podeszwie z zielonkawymi elementami, która oczywiście ma w sobie bardzo wygodny i przyjemny żelowy system amortyzacji.

Zdjęcia opisywanych butów Asics Gel Lyte III pochodzą ze sklepu Rock City Kicks. W Polsce podpytajcie o nie w sklepie Worldbox lub Sneakerstudio.

Asics Gel Lyte III Kingfisher-1 Asics Gel Lyte III Kingfisher-2 Asics Gel Lyte III Kingfisher-3 Asics Gel Lyte III Kingfisher-4 Asics Gel Lyte III Kingfisher-5 Asics Gel Lyte III Kingfisher-6 Asics Gel Lyte III Kingfisher-7 Asics Gel Lyte III Kingfisher-8 Asics Gel Lyte III Kingfisher-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: