- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersASICS GEL LYTE III “LUMBERJACK”

ASICS GEL LYTE III “LUMBERJACK”

Ledwo co dziś pokazywaliśmy Wam buty Air Force 1 „Lumberjack” a już musimy ponownie zakręcić się wokół koszuli drwala, ale tym razem wykorzystanej przez markę Asics w butach Gel Lyte III.

Zacznijmy może od podeszwy, którą mamy w bieli, a jej spód został zabarwiony na czarno. Biały jest również przód cholewki, natomiast boczne elementy oraz tył zostały wykonane z czarnego zamszu. Dochodzi do tego jeszcze czarny skórzany boczny branding. Wydawałoby się, że wszystko jest tu tradycyjne, zwróćcie jednak uwagę na elementy na boku oraz na rozdwojonym języku oraz kołnierzu, wykonano je z czerwono czarnej flaneli w kratę, co jest dość osobliwe i niezbyt często spotykane.

Trzeba przyznać, że jesienna wariacja na temat butów Asics Gel Lyte III jest bardzo udana. Zdjęcia pochodzą ze sklepu Premier, w Polsce o premierę podpytajcie w sklepie Worldbox.

ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-1 ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-2 ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-3 ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-4 ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-5 ASICS GEL LYTE III-LUMBERJACK-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: