Zostało ciut ponad miesiąc do Walentynek, a Asics już teraz prezentuje swój specjalny zestaw na tę okazję. Składa się on z dwóch wersji kolorystycznych modelu Gel Lyte III.

Pierwsza z nich jest w żywej czerwieni, łącznie z detalami oraz podeszwą. Jedynie na kołnierzu widzimy nadrukowane strzały Amora, a na wkładkach łuk oraz serce przebite strzałą. Co do materiałów to designerzy azjatyckiej marki stawiają na zamsz oraz nylon, a na tyle stosują skórę. Drugi wariant jest bardziej subtelny, cały w czerni i bez dodatkowych akcentów. Tu cały but jest w zamszu, jedynie pięta jest w skórze.

Według ekipy Sneakers.fr buty Asics Gel Lyte III powinny pojawić się w sprzedaży w okolicach lutego. W Polsce o dostępność pytajcie sklepy Worldbox, Ataf, Sneaker Studio czy Street Supply.

ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-1 ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-2 ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-3 ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-4 ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-5 ASICS GEL LYTE III VALENTINES DAY (2016)-6

Reklama
air jordan