W marketach i wszelkiego rodzaju sklepach już powoli czuć świąteczny klimat, więc chyba najwyższa pora by zapoznać Was z zimowym wydaniem butów Gel Lyte V. Zostało ono przygotowanym specjalnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Projektanci azjatyckiej marki Asics postawili w tym roku na bardzo proste, a zarazem klimatyczne rozwiązanie. Cholewkę wykonali z zamszu i zabarwili ją na zielono. Przy czym baza jest w żywym odcieniu a boczne elementy w zgniłej zieleni. Dopełniają to skórą na bocznym brandingu Tiger Stripes. Wisienką na torcie i zarazem najważniejszym elementem tego projektu jest wyściółka w kolorze czerwonym pokryta wzorem w śnieżynki. Całość została osadzona na białej kontrastowej podeszwie, co zwieńczyło zamysł designerów. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o czerwonym napisie na tyle buta.

Widoczne tu buty Asics Gel Lyte V Christmas pojawią się w takich sklepach jak Worldbox czy SneakerStudio już na przełomie listopada i grudnia. Natomiast widoczne tu zdjęcia zrobił sklep Hanon, w którym będą one dostępne już 25 listopada.

Asics Gel Lyte V Christmas (2016)-1 Asics Gel Lyte V Christmas (2016)-2 Asics Gel Lyte V Christmas (2016)-3 Asics Gel Lyte V Christmas (2016)-4 Asics Gel Lyte V Christmas (2016)-5

Reklama
air jordan