Jeśli myśleliście, że ASICS wyczerpał już swój zbiór petard to musimy Was rozczarować. Przed Wami druga kolorystyka z zestawu Japanese Textile, która po prostu urywa głowę! Mowa o zestawieniu Indian Ink/Indian Ink, które dotyczy modelu ASICS Gel Lyte V.

Tym razem denimowa cholewka wygląda, jakby naniesiono na nią liście w różnym kształcie. Ogólnie dominuje tutaj odcień niebieskiego, uzupełniony o jasne elementy, rozrzucone po powierzchni tych butów. Do tego dochodzą już bardzo ciemne sznurówki i skórzane wnętrze butów. Uzupełnieniem stawki jest biała, nakrapiana podeszwa oraz ciemno-granatowy spód.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji to tak jak w przypadku ASICS Gel Lyte III Bambo / Cedar Green, bardzo szybko rozeszły się w sklepach internetowych, więc pozostają raczej aukcje. Ponadto załączone fotografie pochodzą ze strony Sneaker Politics.

Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-2 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-3 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-4 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-5 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-6 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-7 Asics_Gel-Lyte_V_Japanese_Textile_Bamboo_Indian_Ink_Sneaker_POlitics_Hypebeats-8

Reklama
air jordan