- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersASICS Gel Lyte V „Trail” Pack - Peach / Indigo Blue

ASICS Gel Lyte V „Trail” Pack – Peach / Indigo Blue

Nie ma tygodnia byśmy nie wspominali o japońskiej firmie ASICS Tiger, ale wszystko spowodowane jest tym, że brand ten wypuszcza naprawdę dobre kolorystyki swoich flagowych modeli. Wystarczy spojrzeć na poniższe zestawienie barw, które dotyczy ASICS Gel Lyte V, wchodzące w skład zestawu o nazwie Trail.

W tym przypadku mamy do czynienia z Peach/Indigo Blue. Dlatego, jeśli chodzi o sam wygląd tych butów to już sam tytuł sporo nam mówi. Przede wszystkim dominuje granat, który świetnie łączy się z jasnym pomarańczem. Ta pierwsza barwa występuje w okolicy pięty oraz sznurowania wraz z językiem. Co do drugiego to zobaczymy go na toeboxie. Do tego dochodzi jeszcze róż, umieszczony na bocznych panelach oraz szara, nakrapiana na granatowo podeszwa. Warto również dodać, że do produkcji użyto głównie zamszu.

Poniższe wydanie ASICS Gel Lyte V możecie zgarnąć na oficjalnej stronie internetowej niemieckiego sklepu Afew. Sprawdźcie również polski SneakerStudio, który ma sporo ASICSów w swoim asortymencie.

ASICS Gel Lyte V Trail Pack Peach Indigo Blue1 ASICS Gel Lyte V Trail Pack Peach Indigo Blue2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: