- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersASISC GEL-LYTE V „KING FISHER”

ASISC GEL-LYTE V „KING FISHER”

Pamiętacie Asics Gel Lyte III „Blue Mirage” sprzed kilku dni? To nie jedyna tak dobra kolorystyka japońskiej marki jaka wpadła właśnie na sklepowe półki. Zapoznajcie się proszę z Gel Lyte V w kolorystce King Fisher.

W tym projekcie dwa aspekty przykuwają uwagę. Pierwszy z nich to bardzo ładny turkusowy kolor na dolnych i przednich panelach i elementach cholewki, towarzyszy mu boczny branding w ciut ciemniejszym odcieniu. Drugi z kolei to faktura na elementach w czerni, przypomina ona skórę węża lub jaszczurki. Czarny jest również neoprenowy kołnierz i język.

Zdjęcia opisywanych butów Asics Gel Lyte V pochodzą ze sklepu atmos, więc chwila moment i będą w bliższych nam lokalizacjach. Podpytajcie o nie w Worldbox lub Sneakerstudio.

ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-1 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-2 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-3 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-4 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-6 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-7 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-8 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-9 ASISC GEL-LYTE V-KING FISHER-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: