Jeszcze na początku kwietnia tego roku wspominaliśmy Wam, że powoli zbliża się efekt współpracy dwóch bezsprzecznie mocnych graczy. Mowa o japońskim butiku atmos oraz marce ASICS. Owoc ich kolaboracji to zupełnie nowa kolorystyka modelu Gel Lyte III. Wówczas wrzucaliśmy tylko zajawki, dzisiaj mamy kilka kolejnych zdjęć oraz datę premiery.

Co do wyglądu tego obuwia to oczywiście wiele się nie zmieniło. Cholewka będzie wykonana z czarnej siateczki i neoprenowego kołnierza oraz języka, które będą w tym samym kolorze. Natomiast pięta, okolice sznurowania, mudguard oraz obudowa toeboxa będą pokryte beżowo brązowym wzorem kamuflażu. Wszystko to będzie stało na białej podeszwie.

Natomiast wracając do tematu daty premiery to powinniście ogarnąć je już 25 czerwca w dobrych sklepach na świecie, ale przede wszystkim uderzcie w tym czasie na oficjalną stronę internetową atmos.

ATMOS-asics-GEL-LYTE-III-DUCK-CAMO-2 ATMOS-asics-GEL-LYTE-III-DUCK-CAMO-3 ATMOS-asics-GEL-LYTE-III-DUCK-CAMO-4 ATMOS-asics-GEL-LYTE-III-DUCK-CAMO-5

Reklama
air jordan