- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersatmos x Asics Gel Lyte III „Green Camo”

atmos x Asics Gel Lyte III „Green Camo”

Jesteśmy świadkami nowej kolaboracji na japońskim podwórku. Mowa tu o kolaboracji na linii atmos x Asics, która odbyła się na jednym z najpopularniejszych modelu, mianowicie Gel Lyte III. Jest to kontynuacja projektu na tym samym modelu z połowy 2016 roku i projektu Gel Lyte V z 2015. Poniższe buty mogą Wam przypominać swoim designem Air Max 90 zaprojektowane w 2013.

Motywem przewodnim jest tu wzór tygrysiego kamuflażu w odcieniach zieleni oraz beżu i czerni. Zastosowano go wokół toeboxa, w okolicach sznurówek oraz na pięcie. Z kolei reszta buta to czerń na górze toeboxa i na wewnętrznych panelach oraz khaki na wyściółce i zewnętrznych bocznych panelach. Ciekawostką jest tu dwukolorowy branding, od środka jest czerwony, a na zewnątrz czarny. Całość postawiono na białej podeszwie z trójkolorowym spodem (biało czerwono czarnym).

Oprócz samych butów w kolekcji znajdziemy jeszcze koszulki na krótki rękaw, a także longsleeve’y. Wszystko to oczywiście utrzymane w podobnym klimacie i kolorystyce jak same buty.

Premiera butów atmos x ASICS GEL-Lyte III “Green Camo” przewidziana jest na 11 sierpnia w ich sklepie online.

atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-1 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-2 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-3 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-4 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-5 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-6 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-7 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-8 atmos x Asics Gel Lyte III Green Camo-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: