- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersatmos x Nike Air Max 1 & 95 Animal Pack 3.0 Friends...

atmos x Nike Air Max 1 & 95 Animal Pack 3.0 Friends and Family

Kolaboracje na linii atmos x Nike należą do jednych najbardziej pożądanych na rynku. W ostatnim czasie widzieliśmy chociażby projekt Animal Pack, który wyszedł w tym roku na wiosnę.

W przypadku wydań Animal Pack widzieliśmy już dwie wersje kolorystyczne. Jedna lata temu, druga w tym roku. A co gdyby na rynku pojawiło się wydanie Friends and Family i to w wersji 3.0?! Stawiam, że kurs na StockX poszybowałby aż po samo niebo.

Takie właśnie wydanie otrzymał szef szefów w atmos i pochwalił się nim na Instagramie. Co wyróżnia to wydanie na tle dwóch poprzednich? Ano to, że pomimo tego, że cholewka jest nadal włochata i pokryta imitacją sierści dzikich zwierząt to toebox mamy w kolorze pomarańczowym, a nie jak wcześniej w białym czy obecnie w czarnym.

Zdobycie tego wydania jest niemalże niemożliwe, dostają je tylko nieliczne postacie związane z Nike to bardzo bardzo blisko. Jedyna szansa to wyskoczenie z niemałego hajsu i zapłata osobie, która na koniec dnia nie była tak naprawdę 'rodziną i przyjacielem” ekipy atmos.

atmos x Nike Air Max 1 DLX F&F Animal 3.0
Monarch / Sport Red – Wheat
AQ0928-800
Friends And Family

atmos x Nike Air Max 1 DLX Friends and Family Animal 3 1

atmos x Nike Air Max 95 DLX F&F Animal 3.0
Monarch / Sport Red
AQ0929-800
Friends And Family

atmos x Nike Air Max 95 DLX Friends and Family Animal 3 1

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: