- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Technologia Bandcamp uruchamia usługę biletowanej transmisji koncertów na żywo

Bandcamp uruchamia usługę biletowanej transmisji koncertów na żywo

Obecna sytuacja spowodowana zagrożeniem wirusem spowodowała, że wszelakie koncerty albo są odwoływane albo odbywają się w gronie garstki fanów. Platforma Bandcamp stawia czoło przeciwieństwom i uruchamia usługę biletowanej transmisji koncertów na żywo.

Platforma Bandcamp Live jest w pełni zintegrowana z resztą Bandcamp i umożliwia muzykom łatwe występowanie na żywo i łączenie się z fanami. Korzyściami jakie otrzymają fani danego zespołu jest chociażby natychmiastowe powiadomienie o odbywającym się występie. Z kolei zespół lub wykonawca może zostać przez nich wsparty dofinansowaniem.

Mało tego, pojawi się również okienko z czatem, dzięki czemu będziemy mogli porozmawiać z innymi fanami lub bezpośrednio z zespołem. Na widoku będą też gadżety, więc łatwo będzie można dokonać ewentualnych zakupów na przykład koszulek.

Artyści będą mogli sami ustalić cenę biletu na każdy swój gig, a Bandcamp pobierze od tej ceny 10% prowizji. Przy czym opłata zawieszona jest do 31 marca 2021 roku.

Zatem jeśli jesteś artystą i chcesz wiedzieć jak zarabiać na koncertach online to Bandcamp Live wydaje się dobrym rozwiązaniem.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: