- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaSztukaStreet ArtBanksy bombarduje Anglię. Oto 6 jego nowych prac!

Banksy bombarduje Anglię. Oto 6 jego nowych prac!

Wychodzi na to, że Banksy swoje wakacje spędza w Wielkiej Brytanii. Podczas ostatnich dni odwiedził trzy miasta: Gorleston, Great Yarmouth oraz Lowestoft. W każdym z nich zostawił swoje nowe prace, ogólnie uzbierało się aż 6 prac.

Pierwsza z nich przedstawia trzech chłopców w tonącej łodzi z dopiskiem: wszyscy jesteśmy w tej samej łodzi. Zapewne chodzi o nawiązanie do topniejących lodowcach i nadchodzące zagrożenie dotyczy nas wszystkich.

Następna praca przedstawia popularną nad morzem maszynę / grę zręcznościową, w której staramy się wybrać z kontenera ładną zabawkę. Tym razem za zabawkę służą oczekujący na przystanku pasażerowie. Kolejna praca również odbywa się w okolicach przystanku autobusowego, gdzie trójka dorosłych ludzi bawi się i tańczy na jego dachu.

Kolejne trzy prace to dziecko bawiące się w piaskownicy łomem, mewa próbująca skraść coś z budowlanego kontenera oraz szczur opalający się na leżanki z drinkiem ręce.

Sprawdźcie poniższą galerię i przyjrzyjcie się wszystkim dziełom dokładniej. Ciekawe czy Banksy dopiero się rozkręca i już niedługo zobaczymy kolejne działa? Czas pokaże

Banksy Nicholas Everitt Park Lowestoft 1 Banksy Gorleston-on-Sea England Banksy Great Yarmouth England Banksy Great Yarmouth England 1 Banksy Lowestoft England Banksy Lowestoft England 1 Banksy Lowestoft England 2

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: