Banksy też pracuje na Home Office. Oto nowa instalacja „Rat Bathroom”

Widać, że podczas globalnego zagrożenia wirusem nawet Banksy spędza większość czasu w domu. Przed Wami jego najnowsza instalacja „Rat Bathroom”.

Nieuchwytny i wciąż anonimowy brytyjski artysta okres zamknięcia w domu spędził w kreatywny sposób. Przedstawiając on poprzez nową instalację odwiedziny szczurów w swoim domu. Praca podpisana w humorystyczny sposób „My wife hates it when I work from home” przedstawia toaletę zrujnowaną przez grupę niezbyt grzecznych szczurów.

Jeden wisi za ogon na spłuczce, drugi załatwia potrzebę bez podniesienia deski, kolejny próbuje wylać płyn do mycia rąk, a inny wydusza dla zabawy pastę do zębów. To jeszcze nie koniec, ponieważ liczna grupa nieporządanych gości liczy również szczury próbujące rozhuśtać wiszące w łazience lustro, a także szczura rozwijającego tak obecnie pożądany papier toaletowy (cóż za marnotrastwo!). Do tego dochodzi jeszcze jeden, który szminką na ścianie odznacza kolejne dni odizolowania. Czyste szaleństwo!

Wychodzi na to, że nawet najbardziej znane osoby na świecie, jak chociażby Banksy, spędzają czas w domu… tylko każdy inaczej go pożytkuje.

banksy My wife hates it when I work from home 1 banksy My wife hates it when I work from home 2 banksy My wife hates it when I work from home 3 banksy My wife hates it when I work from home 4 banksy My wife hates it when I work from home 5