- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtBanksy otwiera hotel „The Walled Off” w Betlejem w Palestynie

Banksy otwiera hotel „The Walled Off” w Betlejem w Palestynie

Brytyjski artysta Banksy otwiera hotel, czyli swój najnowszy projekt. Mieści się on w Betlejem w Palestynie i nosi nazwę The Walled Off Hotel. Znajdziemy w nim ogólnie 9 pokoi.

W hotelu znajdziemy kilka murali i instalacji zaprojektowanych i zrobionych przez samego Banksy’ego. Znajdziemy je w 'pokoju prezydenckim’ i w 'pokoju z widokiem’. Wynajęcie pokoju na jedną noc kosztuje £30.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć instalację Out Of Service, czyli drzwi do windy, za którą jest zwykła ściana. Kolejną ciekawostką jest widok na mur otaczający Betlejem, czyli nic zbyt ciekawego, a wręcz przytłaczającego. Na ścianie wisi obraz z napisem Free Palestine, drugi przedstawia owieczkę przy której siedzi drapieżnik a całość potraktowano spray’ami. To tylko niektóre z ciekawostek, resztę zobaczycie sami na zdjęciach poniżej.

Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-1 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-2 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-3 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-4 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-5 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-6 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-7 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-8 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-9 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-10 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-11 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-12 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-13 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-14 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-15 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-16 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-17 Banksy otwiera hotel The Walled Off w Betlejem w Palestynie-18

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: