- Reklama -NIkeNIke

BAPE wydaje limitowane adidas Superstar „Black”

Japoński gigant *A Bathing Ape, bardziej znany pod nazwą BAPE, ponownie sięga do sylwetki adidas Superstar i na tegoroczną jesień serwuje nam świeży kolaboracyjny projekt w wersji „Black”. Jest to kontynuacja zeszłorocznej współpracy, która przyniosła kolorystyki „White” oraz „ABC Camo”.

Dzisiejszy bohater to bardzo prosta i stonowana kolorystyka, a za wyjątkowy charakter projektu odpowiadają detale, ale o tym poniżej. Kultowa sylwetka, która wytrzymała próbę czasu i nadal cieszy fanów na całym świecie, będzie skonstruowana z czarnej skóry i postawiona na postarzanej pożółkłej podeszwie. W podobnym odcieniu co podeszwa, zabarwiono również przednią „muszlę” na toeboxie.

Nadchodzącą wersja będzie bazowała na tym samym pomyśle, co wspomniane wcześniej kolorystyki. Chodzi do szczegół, jakim jest boczny branding, który został wprowadzony w specyficzny sposób. Po bokach pojawiają się charakterystyczne dla niemieckiej marki Trzy Paski oraz Star Logo od Bape, tyle że te pierwsze okupują jedynie lewą stronę cholewki, natomiast drugie pojawia się wyłącznie po prawej. How cool is that?!

Na koniec projekt dopieszczono złotymi akcentami w postaci metki na języku, bocznych napisów oraz lacelocku z nazwą streetwearowej marki z Japonii.

Premiera opisywanych butów ustawiona jest na 10 listopada. Buty pojawią się w ich sklepie online, a my trzymamy kciuki za tym, żeby były osiągalne poprzez adidas CONFIRMED.

BAPE x adidas Superstar
Black / White
IF2385
10 Listopad 2022

BAPE x adidas Superstar Black 2022 1 BAPE x adidas Superstar Black 2022 2 BAPE x adidas Superstar Black 2022 3 BAPE x adidas Superstar Black 2022 4 BAPE x adidas Superstar Black 2022 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: