- Reklama -NikeNike

Kolekcja Bape x Anti Social Social Club (Lato 2018

Ten wpis poświęcę na to by zapoznać Was z efektami najnowszej kolaboracji na linii Bape x Anti Social Social Club. Poniżej znajdziecie tylko zdjęcia lookbookowe, ale również dokładne zdjęcia wszystkich pozycji znajdujących się w kolekcji.

Motywem przewodnim jest oczywiście autorskie camo Bape, ale w tym przypadku będzie ono mocno kolorowe. Postawiono na kolor niebieski, żółty oraz różowy, a całość znalazła się na białym lub czarnym tle. Wspomniany wzór znajdzie się albo na całej powierzchni konkretnej pozycji lub na napisie / logotypie danej marki. Do wyboru będziemy mieli bluzy z kapturem, koszulki oraz czapki z daszkiem.

Premiera wspólnych nowości Bape x Anti Social Social Club zaplanowana jest na 21 kwietnia. Niestety będzie je można kupić tylko w sklepie Bape w Los Angeles.

Bape x Anti Social Social Club-1 Bape x Anti Social Social Club-2 Bape x Anti Social Social Club-3 Bape x Anti Social Social Club-4 Bape x Anti Social Social Club-5 Bape x Anti Social Social Club-6 Bape x Anti Social Social Club-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: