- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto specjalny projekt butów Beastie Boys x adidas Americana "Paul's Boutique"

Oto specjalny projekt butów Beastie Boys x adidas Americana „Paul’s Boutique”

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń specjalny projekt butów Beastie Boys x adidas Americana „Paul’s Boutique”.

Całe przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji 30 lecia drugiego studyjnego album tej hip-hopowej grupy z Nowego Jorku. adidas Skateboarding zdecydował się postawić na model Americana, w którym cholewkę wykonano z płótna, natomiast wyściółkę mamy z froty. Ważne było, żeby buty były wegańskie stąd taki a nie inny wybór materiałów. Jaśniutka beżowa cholewka została dopełniona szarymi trzema paskami na boku, a całość została osadzona na brązowej gumowej podeszwie z uwydatnionym noskiem. Kropką nad i zdaje się być czarny napis z nazwą ekipy umieszczony na języku. Zerknijcie na dołączone zdjęcia i zapoznajcie się z nimi bliżej.

Beastie Boys x adidas Americana „Paul’s Boutique” pojawiły się w sprzedaży tylko w amerykańskich skateshopach w miniony czwartek 25 lipca, czyli równe 30 lat od premiery ich drugiego krążka.

Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 1 Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 2 Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 3 Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 4 Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 5 Beastie Boys x adidas Americana Pauls Boutique 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: