Strona główna Lifestyle Technologia Oto nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro

Oto nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro

Apple w dniu dzisiejszym zaprezentowało właśnie nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro. Poniżej zobaczycie zdjęcia i dowiecie się wszystkiego na ich temat.

AirPods Pro to jedyne słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu, która nieprzerwanie dostosowuje wiązkę akustyczną do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek. Dzięki temu skutecznie wyciszają dźwięki z otoczenia, pozwalając skupić się na tym, czego słuchasz. Jeśli chcemy usłyszeć dźwięki z zewnątrz wystarczy orzytrzymać czujnik nacisku umieszczony u nasady słuchawki, żeby przełączyć się z aktywnej redukcji hałasu na przepuszczający dźwięki tryb kontaktu.

Słuchawki AirPods Pro wyposażono w adaptacyjną korekcję (EQ), która automatycznie dostraja muzykę, by zachwycała przebogatym brzmieniem. Dodatkowo słuchawki są odporne na wodę i pot, więc sprawdzą się podczas deszczu czy treningu lub biegu.

Dzięki bez­prze­wodowemu etui ładującemu, które wydłuża czas działania na baterii do ponad 24 godzin, AirPods Pro nigdy nie brakuje energii. Słuchawki dają nam nawet 4,5 godziny słuchania na jednym ładowaniu. Z kolei 5 minut ładowania pozwala na 1 godzinę słuchania.

Do wyboru masz trzy rozmiary miękkich i wygodnych wkładek z elastycznego silikonu. Zwężające się wkładki pasują idealnie, zabezpieczając AirPods Pro przed wypadnięciem. A odpowietrzniki wyrównują ciśnienie, dzięki czemu praktycznie nie czujesz, że masz coś w uszach.

A jaka jest cena słuchawek Apple AirPods Pro? Szykujcie się na wydatek 1249 złotych, a kupicie je w oficjalnym sklepie Apple pod tym linkiem.

Apple AirPods Pro 1 Apple AirPods Pro 2 Apple AirPods Pro 3 Apple AirPods Pro 4 Apple AirPods Pro 5

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: