- Reklama -Nike x UndefeatedNike x Undefeated
Strona głównaLifestyleTechnologiaApple wypuszcza bezprzewodowy akumulator MagSafe

Apple wypuszcza bezprzewodowy akumulator MagSafe

Apple wypuściło właśnie bezprzewodowy akumulator MagSafe, który jest mocowany magnetycznie z tyłu iPhone’a 12, aby zapewnić dodatkowe godziny pracy.

Jak to bywa u nadgryzionego jabłka – nie jest to tanie rozwiązanie. Akumulator wychodzi w cenie 499 złotych. Jak zapewne się domyślasz – u innych zewnętrznych producentów znajdziesz tańsze rozwiązania. Jednak wygląd i schludny design sprawiają, że całość wygląda świetnie. Przykładasz akumulator z tyłu Twojego iPhone’a i nie potrzebujesz kabla Lightning.

Kompaktowe rozmiary i poręczna konstrukcja ułatwiają ładowanie w podróży. A dzięki idealnie dopasowanym magnesom mocno przywiera do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, umożliwiając bezprzewodowe uzupełnianie energii w bezpieczny i niezawodny sposób.

Akumulator MagSafe zapewni pełne doładowanie większości modeli iPhone’a 12, ponieważ łączna pojemność wynosi 3000 mAh. iPhone 12 Pro Max ma wewnątrz baterię 3687 mAh, podczas gdy standardowe 12 i 12 Pro mają baterie 2815 mAh.

Jednakże ładowanie tym urządzeniem jest dość powolne. Nie jest to rzecz, dzięki której w magiczny sposób naładujesz swój smartfon w kilkanaście minut. Apple wyszło z założenia, że może to być urządzenie, które nosisz przy swoim smartfonie non stop. Przyczepiasz na magnes i zapominasz, zapewniając stałe, ale powolne ładowanie. Jednak jeśli chciałbyś podłączyć urządzenie do ładowarki o mocy 27 W lub wyższej – taką jak dołączana do MacBooka – akumulator MagSafe dostarczy energię zdecydowanie szybciej.

Jeśli chciałbyś kupić akumulator Apple MagSafe to udaj się do ich sklepu online.

bezprzewodowy akumulator apple magsafe 1 bezprzewodowy akumulator apple magsafe 2

- Reklama -Adidas Yeezy Boost 700 MNVN
- Reklama -adidas Yeezy Boost 700 V2adidas Yeezy Boost 700 V2

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: