- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Gaming Blizzard pokazało trailer i gameplay gry "Diablo 4"

Blizzard pokazało trailer i gameplay gry „Diablo 4”

Po ponad roku od pojawienia się pierwszych spekulacji i zapowiedzi związanych z grą Diablo 4 ekipa Blizzard w końcu zaprezentowała trailer i gameplay nowego wydania gry.

W sieci pojawił się ponad 9-minutowy przerażający zwiastun gry, w którym widzimy widzimy grupę poszukiwaczy skarbów ściganych przez stado demonów. Docierają oni do  drzwi, przy których okazuje się, że kluczem do ich otwarcia jest krew. Jednak zamiast wejść do komnaty ze złotem otwierają coś, co wkrótce wydaje się bramą do piekła, gdzie wszyscy zostają poświęceni, aby przywołać diabelską, rogatą kobietę.

Następnie w drugim video przedstawiono zimny, opuszczonym świat Diablo, w którym znów zbliża się zło. Możemy tu również rzucić okiem na zwiastun rozgrywki i na szereg sekwencji walki z głównymi grywalnymi postaciami.

Diaboliczne nowe funkcje, brutalne wyzwania i niekwestionowany powrót do ciemności – oto, czego możecie się spodziewać po Diablo IV. Uchylcie rąbka tajemnicy i stańcie oko w oko z nadciągającym zagrożeniem.

Blizzard jeszcze nie ujawniło szczegółów dotyczących premiery Diablo 4 , ale sprawdzajcie na bieżąco ich stronę internetową, gdzie są już pierwsze przydatne informacje. Mowa tu o klasach postaci, świecie w który będzie działa się rozgrywka, jak i o niej samej. Poznacie również Stworzycielkę i początki fabuły. Będziecie mogli się również zarejestrować by nie ominąć komunikatów w przyszłości.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: