- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBrain Dead raz jeszcze zaszaleli przy Converse Chuck 70

Brain Dead raz jeszcze zaszaleli przy Converse Chuck 70

Wieloletnia przyjaźń na linii Brain Dead x Converse przyniosła nam same świetne projekty, a ten nadchodzący będzie równie dobry. Przed wami ich świeża propozycja Chuck 70 High w prostej kolorystyce Black.

To co wyróżnia to wydanie na tle innych to przede wszystkim podeszwa. Chłopaki nie dość, że z małych klocków połączyli dwie podeszwy w jedną, to jeszcze część została zamontowana do góry nogami. Szaleństwo! Ten zabieg zapewnia butom wyrazisty wygląd i podkreśla ich unikatowy charakter.

Cała reszta wydaje się być już całkowicie normalna. Płócienna cholewka została zabarwiona na czarno i przeszyta białymi nićmi, a przez srebrne aluminiowe oczka przewleczono białawe sznurówki. Po bokach buta w okolicach kostki umieszczono logotypy obu stron biorących udział w przedsięwzięciu. Zresztą sami zerknijcie na wklejone fotografie.

Widoczne tu Brain Dead x Converse Chuck 70 Hi „Black” będzie dostępna jedynie w sklepie Dover Street Market. Data premiery ustawiona jest na 17 listopada, ale zapisy na losowanie ustawiono na dzień listopada.

brain dead x converse chuck 70 high black 1 brain dead x converse chuck 70 high black 2 brain dead x converse chuck 70 high black 3 brain dead x converse chuck 70 high black 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: