- Reklama -NIkeNIke

Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swój Merch!

Jeśli używacie takich serwisów muzycznych jak Tidal czy Spotify to na pewno jesteście na bieżąco z poszczególnymi albumami. Zatem na pewno wiecie, że w piątek swoją premierą miała płyta brytyjskiego producenta Mura Masy, na której możemy znaleźć takie gościny jak na przykład A$AP Rocky.

Natomiast w tym poście nie będziemy skupiać się na muzyce a na ubraniach, bowiem Mura Masa postanowił z tej okazji ruszyć z własnym merchem, prezentując kolekcję odzieżową. Warto również dodać, że poniższe ciuchy powstały dzięki współpracy z ekipą Cold Heart Collective.

Co do samego asortymentu to znajdziemy tutaj bluzy, które możemy podzielić na crewnecki i hoodie. Pod tym względem wybór jest naprawdę spory. Do tego dochodzą jeszcze longsleeve’y i koszulki. Uzupełnieniem stawki są dresy oraz akcesoria w postaci case’ów na telefon.

Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch1 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch2 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch3 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch4 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch5 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch6 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch7 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch8 Brytyjski producent Mura Masa prezentuje swoj Merch9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: