- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaEstill MagCara Delevingne prezentuje nowe kolorystyki Puma Suede Heart!

Cara Delevingne prezentuje nowe kolorystyki Puma Suede Heart!

Wracamy do niemieckiej marki Puma, która współpracuje nie tylko z Rihanną, ale także z Cara Delevingne o czym informowałam Was jakiś czas temu. Mam przyjemność zaprezentować Wam efekty tej współpracy, czyli najnowszą część kampanii „Do You”. Piękna modelka prezentuje własne kolorystyki butów Puma Suede Heart.

Bardzo mnie to cieszy, że Puma nie zamyka się tylko na współpracę z Rihanną i z Kylie Jenner, które jakby nie patrzeć robią kawał dobrej roboty. Niemiecka marka stawia na pewne siebie kobiety, które wiedzą czego oczekują od życia i zazwyczaj to dostają. Cara podkreśla także, że same musimy ukierunkować nasze przeznaczenie i nastawić się do życia pozytywnie. Jak już wspominałam na początku w tym wpisie przyjrzymy się butom Puma Suede Heart, które pojawią się w trzech kolorystykach. Delevingne postawiła na pastelowe kolory, które nazwała: Aruba Blue, Prism Pink i Soft Fluo Yellow. Sam model na pewno już znacie, jeśli nie to powiem tylko, że cholewka butów wykonana jest z miękkiego zamszu. Do tego ciekawostką jest to, że podeszwa każdego wariantu jest w kolorze cholewki. Wisienką na torcie są oczywiście satynowe sznurówki, które ja osobiście uwielbiam!

Zestaw butów Puma Suede Heart zaprojektowanych przez modelkę Cara Delevingne powoli zaczyna spływać do sklepów, wkrótce pojawią się w oficjalnym sklepie Puma!

Cara delevingne Puma Suede Heart 1Cara delevingne Puma Suede Heart packCara delevingne Puma Suede Heart pinkCara delevingne Puma Suede Heart aruba blue

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: