- Reklama -NikeNike

Oto ósma edycja Carhartt ‘WIP Magazine’

Przed Wami materiały wchodzące w skład nowego Carhartt ‘WIP Magazine’ Issue 8, który właśnie debiutuje w sprzedaży.

Na okładce ósmego wydania magazynu pojawia się rodzący się talent muzyczny Fousheé, która przekształciła viralową sławę z TikToka w dwa fascynujące, zmieniające gatunek projekty, i współpracowała z takimi postaciami jak Lil Uzi Vert i Steve Lacy – który wcześniej pojawili się na okładce magazynu w 2018 roku, w numerze 02.

Skupiając się na mieście oraz wielu osobowościach i historiach, które z niego pochodzą, najnowszy numer zawiera szereg wywiadów i artykułów redakcyjnych poświęconych kulturze.

W nowym magazynie pojawiają się artykuły o zapomnianych klejnotach architektury Włoch, rehabilitacji kontuzji u skaterów, rzeźbiarce z Los Angeles, Dianie Yesenii Alvarado, oraz wydawnictwie BlackMass Publishing z Nowego Jorku. Magazyn zawiera również edytoriale brytyjskiego fotografa Matta Morana i Rafy Castellsa z Barcelony.

Carhartt ‘WIP Magazine’ Issue 08 jest już dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie, a także w sklepach stacjonarnych Carhartt WIP i w ich sklepie internetowym.

carhartt wip magazine issue 8 1 carhartt wip magazine issue 8 2 carhartt wip magazine issue 8 3 carhartt wip magazine issue 8 4 carhartt wip magazine issue 8 5 carhartt wip magazine issue 8 6 carhartt wip magazine issue 8 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: