- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearCarhartt WIP przedstawia edytorial „The Great Indoors”

Carhartt WIP przedstawia edytorial „The Great Indoors”

W tym wpisie zapoznamy Was z edytorialem „The Great Indoors” stworzonym przez streetwearowy brand Carhartt WIP. W dalszej częściwpisu znajdziecie komplet fotografii.

Jak na ironię, jednym z kluczowych aspektów tegorocznej kolekcji Carhartt WIP była świetna zabawa na świeżym powietrzu, w wyniku której powstało mnóstwo odzieży technicznej stworzonej z myślą o funkcjonalności. Ponieważ wielu z nas jest teraz zamkniętych w naszych domach i czasowo nie możemy cieszyć się z odwiedzania leśnych terenów czy górskich szlaków, porcja sezonowych propozycji w tym tygodniu wygląda nieco inaczej niż początkowo planowano, ale z drugiej strony poniższy edytorial tchnie w nas nadzieję i nastawi nas pozytywnie na to co będziemy robić, jak tylko skończą się kwarantanny i zakazy.

Pośród produktów, które zostały tu zaprezentowane znajdziemy takie propozycje jak kurtki z wieloma kieszeniami na przodzie, bojówki na krótkie i długie nogawki, a także kamizelki z kieszeniami, zwykłe t-shirty z tematycznymi grafikami czy w końću saszetki.

Nowości z edytorialu Carhartt WIP „The Great Indoors” znajdziecie w ich sklepie online.

editorial carhartt wip the great indoors ss20 1 editorial carhartt wip the great indoors ss20 2 editorial carhartt wip the great indoors ss20 3 editorial carhartt wip the great indoors ss20 4 editorial carhartt wip the great indoors ss20 5 editorial carhartt wip the great indoors ss20 6 editorial carhartt wip the great indoors ss20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: