- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCarhartt WIP x Vans Era – kolejne zdjęcia (Jesień 2014)

Carhartt WIP x Vans Era – kolejne zdjęcia (Jesień 2014)

Już pod koniec sierpnia pisaliśmy o bardzo ciekawej kolaboracji pomiędzy dwoma popularnymi brandami – mowa o Carhartt WIP i Vans.

Jak wiadomo, efektem połączenia sił jest ciekawe wydanie klasycznego już modelu Vans Era. Co do wyglądu tych butów, to zdecydowanie trzeba pochwalić projektantów, bowiem udało im się osiągnąć wzór Camo Mitchell, który pochodzi aż z lat ’50 XX wieku. Warto dodać, że był on po raz pierwszy wykorzystany przez United States Marine Corps w 1953 roku.

Grafika ta pokrywa prawie całą powierzchnię tych butów. Do tego dochodzi jedynie biała wulkanizowana podeszwa. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego wydania to odwiedźcie oficjalną stronę internetową Carhartt WIP.

a-closer-look-at-the-carhartt-wip-x-vans-classic-2014-fall-winter-era-2 a-closer-look-at-the-carhartt-wip-x-vans-classic-2014-fall-winter-era-3 a-closer-look-at-the-carhartt-wip-x-vans-classic-2014-fall-winter-era-4 a-closer-look-at-the-carhartt-wip-x-vans-classic-2014-fall-winter-era-5 a-closer-look-at-the-carhartt-wip-x-vans-classic-2014-fall-winter-era-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: