- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto zaskakujący kolaboracyjny projekt Club 75 x Mizuno Court Select

Oto zaskakujący kolaboracyjny projekt Club 75 x Mizuno Court Select

Bohaterem tego wpisu jest dość zaskakujący projekt powstały na linii Club75 x Mizuno, a efektem ich działań jest nowa wersja butów Mizuno Court Select. Poniżej możecie sprawdzić ich oficjalne fotografie i dowiecie się o premierze.

Dlaczego zaskakująca? Może od razu wytłumaczę Wam o co mi chodzi. Zazwyczaj kolaboracje odbywały się na butach do biegania lub do koszykówki. W tym przypadku Francuzi sięgają po buty do… siatkówki i to prosto z 1994 roku. Court Select był pierwszym butem nie będącym biegówkami, w którym zastosowano technologię Transtab, która była prawdziwym prekursorem technologii Wave.

So Me oraz La MJC zdecydowali się zaprojektować but wspólnie i postawili na proste, czyste rozwiązania. Mamy zatem cholewkę w jaśniutkim zamszu, siateczce i skórze, którym towarzyszą wyraziste odcienie fioletu i różu, które mają odwoływać się do lat ’90. Ciekawym smaczkiem jest logotyp sklepu, który został wytłoczony na boku przy pięcie. Wspomniane wcześniej kolory zostały wykorzystane przy podeszwie, bocznym brandingu oraz języku i wyściółce. W pudle znajdziemy trzy komplety sznurowadeł – białe, różowe i fioletowe.

Premiera opisywanych tu butów Club 75 x Mizuno Court Select przewidziana jest na 7 lipca w sklepie Club 75.

To nie pierwsza taka współpraca na linii Japonia Francja. Całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam projekt La MJC x Mizuno Wave Rider 1.

club 75 x mizuno court select-8 club 75 x mizuno court select-9 club 75 x mizuno court select-10 Club 75 x Mizuno Court Select

Club 75 x Mizuno Court Select-1 Club 75 x Mizuno Court Select-2 Club 75 x Mizuno Court Select-3 Club 75 x Mizuno Court Select-4 Club 75 x Mizuno Court Select-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: