- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto zdjęcia nowej kolaboracji Collonil x SONRA Proto II “Carbon”

Oto zdjęcia nowej kolaboracji Collonil x SONRA Proto II “Carbon”

Przed Wami dokładne fotografie nowego kolaboracyjnego projektu Collonil x SONRA Proto II “Carbon”. Poniżej dowiecie się również o szczegółach jego premiery.

Hikmet Sugoer to legenda sneakersowej sceny. Założyciel niemieckiego sklepu Solebox, z którym rozstał się kilka lat temu, nadal działa i stara się rozwijać swoją własną markę obuwia o nazwie Sonra. Jego kolejnym projektem są prezentowane poniżej buty Sonra Proto II, które powstały we współpracy z firmą Collonil. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to firma specjalizująca się w produkcji specyfików do czyszczenia butów.

Co do samych butów to zostały one wyprodukowane ręcznie w Niemczech z najwyższej klasy materiałów, więc o jakość nie musimy się martwić. Konstrukcja opiera się w dużej mierze na szarym zamszu, który w okolicach toeboxa jest dodatkowo perforowany. Towarzyszy mu zamsz w kolorze różowym co zdecydowanie ożywia projekt. Zastosowano go w tylnych partiach cholewki i na połączeniu toeboxa z językiem. Buty przepleciono białymi sznurówkami i postawiono spokojnie na białej podeszwie z brązowym gumowym spodem. Kropką nad i zdają się być pomarańczowa skórzana wyściółka oraz wkładka.

Udział firmy Collonil polegał na tym, że buty już w fabryce zostały zabezpieczone ich sprayem ochronnym, ale dodatkowo jedna puszka pojawi się również w kartonie.

Nowe Collonil x SONRA Proto II “Carbon” będą niesamowicie limitowane. Zaledwie 100 sztuk pojawi się podczas eventu SchuHS w Berlinie, który odbywać się będzie 19 stycznia. Ich cena będzie ustawiona na poziomie €280.

Collonil x SONRA proto II Carbon 1 Collonil x SONRA proto II Carbon 2 Collonil x SONRA proto II Carbon 3 Collonil x SONRA proto II Carbon 4 Collonil x SONRA proto II Carbon 5 Collonil x SONRA proto II Carbon 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: