- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

COMME des GARÇONS zaprojektowało limitowane wersje Nike Air Max 97

Jesteśmy w okresie prezentowania męskich kolekcji na jesień i zimę bieżącego roku. Pośród marek, które zapoznały nas ze swoimi propozycjami jest również COMME des GARÇONS. Podczas pokazu kilku z modeli miało tradycyjnie nowe projekty butów Nike, za którymi stała Rei Kawakubo i jej zespół. W tym roku wybór padł na model Air Max 97.

Model zaprojektowany w latach ’90 przez Christiana Tressera doczeka się w tym roku szeregu kolaboracyjnych projektów za sprawą obchodów swojego 25 lecia. Jednym brandów, który wziął go na warsztat jest właśnie COMME des GARÇONS HOME PLUS. Na sklepowych półkach zobaczymy dwie wersje kolorystyczne, które wyróżniają się niejednolitą cholewką z poprzecieranymi panelami. Chodzi o wersje w odcieniu szaro niebieskim oraz o wariant w czerni, których pierwsze zdjęcia umieszczamy poniżej. Ta pierwsza kolorystyka będzie stała na podeszwie w bieli, natomiast druga będzie miała podeszwę w kolorze czarnym.

Buty COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike Air Max 97 wpadną do oficjalnego sklepu Nike oraz do Dover Street Market w drugiej połowie 2022 roku.

comme des garcons x nike air max 97 2022 zdjecia 1 comme des garcons x nike air max 97 2022 zdjecia 2 comme des garcons x nike air max 97 2022 zdjecia 3 comme des garcons x nike air max 97 2022 zdjecia 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: