- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersConcepts x New Balance 999 „Hyannis”

Concepts x New Balance 999 „Hyannis”

Oni znowu to robią! Spytacie o co chodzi? Już spieszymy z wyjaśnieniami. Butik Concepts ponownie nawiązał współpracę z marką New Balance a efektem tej współpracy jest najnowsza kolorystyka modelu New Balance 999, oznaczona jako Hyannis. W zasadzie powinniśmy napisać, dwie kolorystyki!

Pierwsza z nich to połączenie jasnego beżu z odcieniem szarości. Ten pierwszy kolor widnieje na przodzie obuwia a drugi na bocznych panelach, na których umieszczono jeszcze charakterystyczny branding. Z tyłu widać czerwony pasek, wyposażony w biały napis 999. Całość leży na biało-szarej podeszwie a stawkę uzupełnia proporczyk i ciekawe, biało-czerwone sznurówki. Natomiast, jeśli chodzi o drugie wydanie to sytuacja jest praktycznie analogiczna z tą różnicą, że zamiast czerwonych akcentów mamy niebieskie.

Ponadto sprawdzając te dwie parki pewnie macie wrażenie, że już gdzieś to widzieliście. Oczywiście cały cały projekt nawiązuje do kolaboracji z 2011 roku, która wówczas nosiła nazwę Kennedy. Całość powstała w wyniku imprezy ComplexCon!

Concepts x New Balance 999 Hyannis1 Concepts x New Balance 999 Hyannis2 Concepts x New Balance 999 Hyannis3 Concepts x New Balance 999 Hyannis4 Concepts x New Balance 999 Hyannis5 Concepts x New Balance 999 Hyannis6 Concepts x New Balance 999 Hyannis7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: