- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCONCEPTS X DIADORA INTREPID “FROM SEOUL TO RIO”

CONCEPTS X DIADORA INTREPID “FROM SEOUL TO RIO”

Lecimy z tematem zestawu From Seoul To Rio, tym razem bohaterem wpisu będzie model Diadora Intrepid, który został zaprojektowany przez przedstawicieli sklepu Concepts znanego z wielu bardzo udanych kolaboracji.

Chłopaki sięgnęli po inspiracje do najlepszych dla mnie lat i igrzysk olimpijskich, czyli ’92 oraz ’96. Skorzystali oni z popularnych wówczas rozwiązań kolorystycznych i dzięki temu widzimy biegówki z ’89 w kolorze białym z czerwonym bocznym brandingiem na niebiesko czerwonym tle. Towarzyszy temu kolor złoty na wkładce oraz w bardziej widocznym miejscu, czyli na stabilizatorze pięty. Całość spoczywa na białej podeszwie czerwono niebieskim spodem. W kolekcji znajdziemy również dres, koszulkę oraz torbę sportową.

Premiera w sklepie Concepts odbędzie się 20 sierpnia.

Sprawdź również pozostałe kolaboracje z takimi sklepami jak: Kith NYC i Ronnie Fieg, amerykańskim Packer Shoes, hiszpańskim 24 Kilates, a także z amsterdamskim Patta, Hanon z Wysp Brytyjskich czy niemieckim Solebox.

CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-1 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-2 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-3 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-4 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-5 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-6 CONCEPTS X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: