Jeśli chcesz ogarnąć kolaborację na światowym poziomie to możesz wziąć przykład z butiku Concepts, który kontynuuje współpracę z wybranymi markami, by jak najlepiej podkreślić swoje długoletnie istnienie na rynku a tak się składa, że w tym roku sklep ten obchodzi okrągłą 20-tą rocznicę!

Tym razem zdecydowano się połączyć siły z włoską marką Diadora, która również coraz lepiej radzi sobie w sneaker-grze. Dzisiaj mamy dla Was Concepts Pack, który zawiera limitowaną kolorystykę modelu N9000, stylizowaną na lata 50-te ubiegłego wieku. Dlatego dominuje tutaj czerń i biel, kojarząca się ze stylowymi frakami, popularnymi w tamtych czasach. Boczne panele wraz z brandingiem wyposażono we wspomnianą czerń. Do tego dochodzi biały toebox oraz podeszwa oraz sznurówki, na których umieszczono motyw klawiszy pianina. Uzupełnieniem stawki jest świetnie przygotowane pudełko.

Natomiast, jeśli chcecie załapać się na to cacko to ogarniajcie oficjalną stronę internetową Concepts. Cena tej przyjemności oscyluje w granicy 200$.

concepts-diadora-n9000-2 concepts-diadora-n9000-3 concepts-diadora-n9000-4 concepts-diadora-n9000-5 concepts-diadora-n9000-6 concepts-diadora-n9000-7

Reklama
air jordan