- Reklama -NikeNike

Oto całkiem nowy projekt Concepts x New Balance 991.5 “Lake Havasu”

Kolaboracje na linii Concepts x New Balance to już chleb powszedni. Teraz jesteśmy świadkami świeżego projektu zatytułowanego Lake Havasu, który bazuje na butach New Balance 991.5. Poniżej przedstawiam zestaw fotografii oraz poznacie szczegóły premiery.

Główną inspiracją tego projektu był ekscentryczny biznesmen, który „przeniósł” most londyński do Lake Havasu w Arizonie w Stanach. Nowa wersja NB991.5 będzie wykonana z wysokiej jakości nubuku oraz zamszu. Chłopaki dorzucają do tego odblaskowe elementy w postaci zapiętki, bocznej enki i metki na siateczkowym języku. Wydanie to został wyprodukowane w fabryce we Flimby w Anglii. Jest to zwieńczenie rocznej współpracy New Balance x Concepts, która przyniosła nam 7 projektów z bogatym zapleczem jeśli chodzi o inspiracje.

Widoczne poniżej buty Concepts x New Balance 991.5 “Lake Havasu” pojawią się w sprzedaży już 19 stycznia. Za 250 dolarów będzie je można kupić w ich sklepie online.

Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-1 Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-2 Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-3 Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-4 Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-5 Concepts x New Balance 991,5 Lake Havasu-6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: