- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaCONS PROJECT Warszawa (2014)

CONS PROJECT Warszawa (2014)

CONS Project to platforma, która pozwala łączyć kreatywne idee artystów czerpiących inspiracje z ulic wielkich miast. Po Los Angeles, Brooklynie, Barcelonie, Paryżu i Berlinie nadszedł czas, by polscy miłośnicy szeroko pojętej sztuki ulicznej dostali szansę na wyrażenie się, poprzez stworzenie wyjątkowej przestrzeni łączącej streetart, muzykę, fotografię i świat deskorolki.

29 marca Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie przejmie we władanie kolektyw tworzący CONS Project Warszawa. Pusta obecnie przestrzeń zostanie zagospodarowana i ożywiona dzięki kolaboracji artystów i uczestników odbywających się przez cały dzień darmowych warsztatów. Efekty ich pracy będzie można obejrzeć po godzinie 17:00, kiedy drzwi zostaną otwarte dla wszystkich chętnych i rozpocznie się deskorolkowe jam session.

Warsztaty poprowadzą:

Music – Mr. Krime, DJ Funktion, Kixnare

Street Art – Juicy Color Brand, Why-Duck

Foto – Krystian Bielatowicz

Skate – Kuba Perzyna, Marcin „Baca” Duch

CONS Project Warszawa będzie także okazją do zaprezentowania własnego talentu. Każdy będzie mógł stworzyć pracę na specjalnie przygotowanych szablonach z kształtem deskorolki. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody ufundowane przez markę Converse.

Więcej informacji oraz rejestrację do udziału w warsztatach odbywających się w czasie CONS Project Warszawa znaleźć można na stronie www.streeters.pl/consproject

CONS PROJECT Warszawa (2014)-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: