- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersConverse wydaje buty Chuck 70 High w kolekcji "Pony Hair"

Converse wydaje buty Chuck 70 High w kolekcji „Pony Hair”

Nie ma chyba tygodnia w roku, w którym Converse nie wydawałby jakiegoś nowego projektu czy kolaboracji. Dzisiejszym bohaterem jest kolekcja nazwana Pony Hair. W jej skład wchodzą aż trzy różne wersje butów Converse Chuck 70, których zdjęcia możecie podziwiać poniżej.

Co w tym zestawie jest takiego wyjątkowego, że zdecydowaliśmy się o nim napisać? Przyjrzyjcie się dokładniej cholewkom, które został wykonane z krótkiego końskiego włosia! Jakby tego było mało to designerzy amerykańskiego giganta zdecydowali się „ożywić” projekt zastosowanymi wzorami. Możemy wybrać wersję ze wzorem kamuflażu, jak również tą pokrytą lamparcimi cętkami. Trzecim i zarazem elementem składowym nowego zestawu jest wariant cały w czerni, jedynie podeszwa pozostała biaława tak jak u poprzedników.

Widoczne poniżej zdjęcia butów Converse Chuck 70 „Pony Hair” pochodzą z amerykańskiego sklepu Feature, ale powinny być dostępne za jakiś czas w polskim sklepach z amerykańską marką.

Converse Chuck 70 Pony Hair 1 Converse Chuck 70 Pony Hair 2 Converse Chuck 70 Pony Hair 3 Converse Chuck 70 Pony Hair 4 Converse Chuck 70 Pony Hair 5 Converse Chuck 70 Pony Hair 6 Converse Chuck 70 Pony Hair 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: