Converse nie spoczywa na laurach i po stosunkowo niedawnej premierze butów Chuck Taylor All Star 2, które są następcą klasyka, rusza z kampanią promocyjną i kolejnymi nowościami. Przed Wami na ekranach zestaw Knit.

W jego skład wchodzą zarówno wersje Low jak i High, a każda z nich zrobiona na podobny sposób, czyli nowy nieprzesuwający się  język, mikrozamsz na wyściółce oraz amortyzacja Lunarlon. Oczywiście najważniejsza jest tu konstrukcja, która w tym przypadku oparta jest o przędzę, stąd nazwa zestawu Knit. Do wyboru mamy po cztery kolorystyki w każdej z wysokości: biała, zielona, czarna i żółta w High oraz niebieska, biała, czerwona i zielona w Low. Buty stoją na białej podeszwie, mają toeboxy w tym samym kolorze oraz oczka na sznurówki w tym samym kolorze co oczka.

Premiera kolekcji w sklepie Converse przewidziana jest na 18 kwietnia.

Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-3 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-2 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-5 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-4 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-7 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-9 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-6 Converse Chuck Taylor All Star 2-Knit Pack-8

Reklama
air jordan