- Reklama -NikeNike
Strona głównaReklamaConverse Photo Clash - Warszawa

Converse Photo Clash – Warszawa

Sneaker Clash – w ten sposób Converse dodaje koloru szarej rzeczywistości w różnych częściach świata. Zapomnijcie o filtrach: pomóżcie pokolorować świat, a dwójce znanych polskich ilustratorów stworzyć nowatorskie i unikalne dzieła sztuki.

Każdy, kto 7 i 8 kwietnia dostarczy zdjęcie otrzyma spersonalizowaną pracę wykończoną kolorową kreską znanych ilustratorów: Oli Niepsuj i Tymka Jezierskiego. Najdziwniejsza mina, wysłużone trampki, poważny portret – przekonaj się, co zobaczą na Twojej fotografii nasi Artyści.

Na polską odsłonę Photo Clash zapraszamy w dniach 7-8 kwietnia. Możesz wziąć w niej udział na 2 sposoby:

1) zaloguj się na swoje konto Twitter i otaguj swoje zdjęcie #clashmyphoto. Każdy, kto zgłosi zdjęcie otrzyma spersonalizowaną pracę wykończoną kolorową kreską znanych ilustratorów: Oli Niepsuj i Tymka Jezierskiego. Najdziwniejsza mina, wysłużone trampki, poważny portret – przekonaj się, co zobaczą na Twojej fotografii nasi Artyści.

2) Jeśli nie korzystasz z Twittera, przyjdź w poniedziałek lub wtorek do warszawskiej kawiarni STREFA przy ul. Oleandrów 3 i zrób sobie fotkę na miejscu. Dzięki Converse Photo Clash twoje zdjęcie zamieni się w niepowtarzalne dzieło sztuki. Dołącz do nas i zobacz jak nasi Artyści Ola i Tymek clashują zdjęcia na żywo.

Akcje Sneaker Clash zostały zainspirowane kolekcją Converse wiosna-lato 2014 i modelami Chuck Taylor All Star oraz Tie-Dye w energetycznych kolorach. Marmurkowe wzory, żywe barwy i harmonijne połączenia dają impuls do wyrażania siebie.

Converse Photo Clash-Warszawa-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: