- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Cordae wydaje świeżutki album „From A Bird’s Eye View” [Stream]

Amerykański raper Cordae wydał wreszcie długowyczekiwany „From A Bird’s Eye View”, który jest jego drugim albumem w karierze. Jest on followupem „The Lost Boy”, który wyszedł w 2019 roku.

Cała produkcja obejmuje ogólnie 12 kawałków i dwa bonusy, dzięki czemu krążek trwa niecałe 42 minuty. Swoje gościnne wersy zarzucili między innymi Gunna, Lil Wayne, H.E.R., Lil Durk, Freddie Gibbs, a także Nas i Stevie Wonder. Z kolei na bonusach pojawiają się Eminem oraz Roddy Ricch.

Jeśli chodzi o kwestie produkcyjne to za poszczególne beaty odpowiadają Hit-Boy, Dem Jointz, Boi-1da, a także MixedByAl and Daoud of Pivot Gang.

W dzień premiery raper wydał krótkie oświadczenie:

„Więc album wychodzi dziś wieczorem!

Każda poszczególna piosenka zajmuje ważne miejsce w moim sercu, ponieważ wszystkie były inspirowane wydarzeniami z prawdziwego życia, emocjami i doświadczeniami. Mając to na uwadze, proszę was o posłuchanie piosenek 1-12 (Shilohs Intro-Westlake High) od góry do dołu, bez przerw, przeskoków i przerw. Bo taki był zamysł przy odsłuchu tego albumu, zwłaszcza za pierwszym razem. Jako kompletna praca. Dziękuję uprzejmie za odsłuchy i wsparcie. Love!”

Nowy album Cordae „From A Bird’s Eye View” możecie już przesłuchać na streamingu Spotify lub Apple Music.

- Reklama -SNIPESSNIPES